Zabiegi na twarz

Zdrowa i zadbana skóra to podstawa atrakcyjnego wyglądu i dobrego samopoczucia.
W ofercie salonu IMAGE znajdziesz pełen zakres zabiegów pielęgnacyjnych twarzy. Wszystkie poprzedzone są wnikliwym wywiadem, dostosowane są do indywidualnych potrzeb i oparte na najwyższej jakości kosmetykach sprawdzonych marek.

Połącz przyjemne z pożytecznym!

Oczyszczanie twarzy

Peelingi

Mikrodermabrazja

Maski algowe i płaty kolagenowe

Złuszczanie kwasami mlekowy – glikolowy 30%, 40% i 50%

Ultradźwięki z ampułką

Zabiegi pod oczy

Masaż twarzy, szyi i dekoltu


Peelingi to substancje pochodzenia chemicznego lub biologicznego dzięki którym możemy kontrolowanie złuszczenia naskórek.

Peeling kawitacyjny

Wykonywany jest za pomocą specjalnego urządzenia, które wytwarzające ultradźwięki oczyszcza nasza skórę. Kawitacja poprawia mikrokrążenie, oczyszcza skore z warstwy martwego naskórka a także usuwa zalegające
w porach skóry sebum. jest to doskonały zabieg wstępny do dalszej pielęgnacji gabinetowej. Zabieg ten doskonale nadaje się dla wszystkich typów skory również delikatnych i wrażliwych.


Mikrodermabrazja diamentowa

Jest zabiegiem polegającym na mechanicznym ścierania warstwy rogowej naskórka za pomocą rożnej wielkości głowic, które są drobnymi ziarnami diamentu napędzanymi podciśnieniem, wydobywającym się z specjalnej pompy zasysającej. Dzięki łagodnemu usuwaniu wierzchnich warstw naskórka, w jego najgłębiej położonej warstwie dochodzi do tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek. wykorzystywana jest w celu redukcji przebarwień, blizn, rozstępów oraz zmarszczek.

Zalecana jest do poprawy wyglądu skóry z trądzikiem pospolitymi, a także w usuwaniu szorstkiego, zrogowaciałego naskórka i zmniejszeniu łojotoku. Zabieg ten wykazuje korzystne działanie powstrzymujące procesy starzenia się skóry.


Oczyszczanie skóry

Jest podstawowym elementem właściwej pielęgnacji skóry. Oczyszczania potrzebują zarówno cery młode narażone na nadmierny łojotoku, jak również cery dojrzałe, których proces odnowy naskórka zostaje przedłużony co powoduje zaleganie martwych komórek na powierzchni naskórka. Oprócz klasycznego oczyszczania manualnego znajdziecie Państwo w naszej ofercie zabiegi oczyszczające skórę z zastosowaniem specjalistycznych urządzeń.


Masaż klasyczny twarzy, szyi i dekoltu

Wykonuje się go w celu wygładzenia, ujędrnienia, uelastycznienia tkanki skórnej i podskórnej (często z zastosowaniem preparatów wspomagających mechaniczne działanie masażu). Efekt ten uzyskuje się poprzez usprawnienie krążenia powierzchownego, tym samym lepsze odżywienie skóry oraz wzmożenie jej napięcia, poprzez przyspieszenie złuszczenia zrogowaciałych, martwych warstw naskórka, udrożnienia przewodów gruczołów skory i usprawnienie ich funkcji.


Mezoterapia

Jest jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów estetycznych. Jest metodą wykorzystywaną od lat w kosmetologii i dermatologii estetycznej. Jej zadaniem jest wtłoczenie w skórę rozmaitych substancji aktywnych ukierunkowanych na potrzeby każdej cery. W zależności od stanu i wymagań skóry, zabieg będzie poprawiał jej nawilżenie, uzupełniał niedobory witamin i minerałów,  wspomagał mikrokrążenie, zwiększał napięcie i elastyczność skóry, redukując oznaki starzenia się.


Mezoterapia igłowa

Polega na aplikowaniu w skórę substancji aktywnych za pomocą mikronakłuć. Dzięki temu wnikają one do głębokich warstwa – skóry właściwej lub tkanki podskórnej – na głębokość około 05,-4 mm. Pokonywanie barier naskórka, pozwala na wtłoczenie substancji głębiej, tak, by uzyskane efekty były jak najszybsze i najbardziej spektakularne.


Jadwiga – pielęgnacja cery trądzikowej

Polski peeling ziołowy wg metody i patentu mgr Jadwigi Użyczyn jest zabiegiem głębokiego złuszczenia opartym
na składnikach roślinnych pochodzenia polskiego. Jest to zabieg bezpieczny, nie powoduje uczuleń ani bliznowacenia. Nie złuszcza poniżej warstwy podstawnej naskórka. Może być wykorzystywany na skórę twarzy i ciała. Peeling mogą wykonywać kosmetyczki i dermatolodzy po przeszkoleniu firmowym. Zaletą tego peelingu jest przede wszystkim wszechstronność oraz bardzo konkurencyjna cena w porównaniu z innymi peelingami.

Wygładza skórę ze zmianami typowymi dla cery tłustej, trądzikowej, leczy trądzik, likwiduje efekty potrądzikowe. Blizny, przebarwienia, rozstępy skórne, wygładza zmarszczki zarówno u osób młodych, jak i w każdym wieku.


Melanostatic – zabieg wybielający

Zabieg polegający na wprowadzeniu, za pomocą cząsteczek kwasu migdałowego, składników o działaniu wybielającym i rozjaśniającym skórę. Melanostatic + ( zawiera: alfa-arbutynę, niacynamid i witaminę C ).

Zabieg działa lekko keratolitycznie o przedłużonym działaniu, co oznacza, że skóra może się delikatnie łuszczyć
(pruszyć przez około 4-5 dni po zabiegu).

Dwie różne procedury dają możliwość indywidualnego doboru czasu ekspozycji:
sposób I – wydłużenie czasu aktywnego działania lub
sposób II – zakończenie zabiegu w gabinecie w przypadku delikatnej skóry.

Wskazania do zabiegu: przebarwienia posłoneczne i pozapalne, blizny pozapalne, ostudy hormonalne, przebarwienia potrądzikowe, plamy na dłoniach, dla mężczyzn i kobiet w każdym wieku. Czas trwania zabiegu około 0,5 godziny.